© 2012-2023 Jiran a partner architekti s.r.o.   |  ictoi.com  |  david.podhursky.cz  |  janaugusta.czProfil

Historie a současnost

Architektonická kancelář Jiran a partner architekti s.r.o. (JPA) představuje tým mladých architektů pod zkušeným vedením, kteří usilují o kvalitní současnou českou architekturu v tradicích mezinárodní moderny a českého funkcionalismu. Pracovně navazuje na mnoha prestižními cenami ověřenou kvalitu dvacetileté tvorby kanceláře Jiran Kohout architekti a v nově registrované firmě Jiran a partner architekti s.r.o. nadále uplatňuje jedinečné know-how a cenné zkušenosti dosažené v oblasti zpracování projektů všech měřítek, od velkých územních celků, staveb různého funkčního zaměření, především s důrazem na sociální bytovou výstavbu, až po realizace zakázkových interiérů.

JPA se snaží postavit svoji tvorbu na uplatnění aktuálních ekologických trendů, především s ohledem na nízkoenergeticky náročné budovy nejlépe pasivního standardu, spolu s maximálním využitím nízkopotenciálních energetických zdrojů.

Kancelář nadále spolupracuje s prověřeným týmem zkušených specialistů a odborníků potřebných stavebních profesí zaměřených na ekologicky udržitelnou a ekonomickou výstavbu vysoké architektonické kvality.

nahoru